Вторник, 23.04.2024, 20:31
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Разделы новостей
Новости ИС в Украине [1189]
Новости ИС в мире [1517]
Конференции, выставки, семинары [420]
Интересные новости [57]
Новости ИС в Днепропетровске [67]

Поиск по сайту

Друзья сайта

Полезные ссылки

Главная » 2010 » Август » 18 » Антипіратський законопроект — дискусії тривають
Антипіратський законопроект — дискусії тривають
14:49
Пом’якшена версія украй спірного британського законопроекту в галузі цифрової економіки була прийнята Палатою громад у Лондоні.

Прийняття закону надасть підстави Британському телекомунікаційному управлінню блокувати веб-сайти, підозрювані в піратстві. Також стане можливим стягнення штрафів з тих Інтернет-провайдерів, які не в змозі самостійно впоратись із правопорушниками. Максимальний розмір штрафу вражаючий — 250 000 фунтів стерлінгів ($ 380 тис.), тож любителі ризикувати повинні як мінімум задуматись.

Як пише The Financial Times, крупні британські провайдери вже виступили проти нових поправок в антипіратському законі, а місцева Піратська партія назвала день ухвалення закону «похмурим днем для цифрового майбутнього Британії».


«Закон не зупинить порушень авторських прав, він лише змусить порушників удатися до технологій шифрування та приховування і, по суті, зробить злочинцями понад 6 млн британців — дітей, підлітків і дорослих порівну, — і все заради протекціоністської спроби захистити вмираючу індустрію», — йдеться у повідомленні Піратської партії Великобританії.


З прийняттям закону провайдерам буде дозволено блокувати акаунти порушників, а суб’єкти авторського права зможуть отримати доступ до імен та адрес найзапекліших мережевих піратів і вживати проти них відповідні заходи. Міністр культури, мас-медіа і спорту Великобританії Бен Бредшоу зазначив, що в нових правилах був знайдений розумний баланс між правами та інтересами авторів і споживачів; закон надійно захищає перших і забезпечує легальним контентом других. «Наші креативні індустрії щороку втрачають сотні мільйонів фунтів через незаконний файлообмін. Така діяльність не може бути безпечною, і, звичайно, багато авторів і виконавців стають її жертвами. Це позбавляє наших музикантів, письменників, художників, кіновиробників та інших авторів коштів для існування, і якщо ми сидітимемо, склавши руки, то це призведе до серйозних проблем для усієї нашої креативної економіки».


Проте в компанії Google, яка неодноразово виступала проти планів блокувати веб-сайти, заявили, що підстави для такого закону «не були належним чином вивчені». Представник компанії зазначив: «Ми абсолютно переконані у важливості авторського права, але такі заборони через суд створюють високі ризики, що полягають у можливості помилкового блокування разом з іншим і легального контенту, й обов’язково виникнуть лазівки для зловживань».


Зазначене свідчить, що на шляху прийняття антипіратського законодавства в Європі виникають дискусійні протистояння сторін: з одного боку — авторів, а з іншого — Інтернет-провайдерів та інших компаній, зацікавлених у зменшенні контролю за розповсюдженням контенту в мережі Інтернет, а також пересічних споживачів, які бажають мати безпроблемний доступ до будь-якого контенту.


Источник: http://www.intelvlas.com.ua
Категория: Новости ИС в мире | Просмотров: 636 | Теги: пиратство, Авторское право |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Календарь новостей
«  Август 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Облако тегов

Рассылка новостей
Рассылки@Mail.ru
Новости интеллектуальной собственности в Украине

Случайные новости
Салон "Инновации-2007" открылся в Иванове
Воронежская область: открылся третий бизнес-инкубатор
Челябинская область: на поддержку инноваций было выделено 13 млн рублей
Знакова подія для України – відбувся Перший Національний інноваційний Форум «Українська інноваційна доктрина»
Українські винаходи тікають за кордон
"Новітній інтелект України"
Реєстрація прав на об’єкти авторського права

Статистика
PR-CY.ru Web Optimizator
Сегодня на сайте были:

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright dp-patent © 2024Сайт управляется системой uCoz
Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com