Новий міжнародний договір, що встановлює стандарти для процедур реєстрації товарних знаків, після його ратифікації Австралією 16 грудня 2008 р. почне діяти в 2009 р. Це десята ратифікація Сінгапурського договору про закони по товарних знаках (Сінгапурський договір), що дозволить договору набути чинності 16 березня 2009 р.
Генеральний директор ВОІВ Френсіс Гаррі привітав цю подію, відзначивши, що набрання чинності Сінгапурським договором є гарною новиною для власників товарних знаків в усьому світі, оскільки він відкриває шлях для промисловості, що випускає брендові товари, до надійної реєстрації й ефективного управління правами на товарні знаки. Він заявив, що це є особливо приємною подією для компаній, які намагаються заощаджувати видатки й підтримувати своє положення на ринку в нинішніх турбулентних економічних обставинах.
Сінгапурський договір був прийнятий державами-членами ВОІВ у Сінгапурі 28 березня 2006 р. Договір вводить єдині стандарти процедурних аспектів реєстрації й ліцензування товарних знаків та дозволяє власникам товарних знаків і національних органів по товарних знаках використовувати переваги ефективності, застосовуючи сучасні комунікаційні технології для обробки та управлі ння правами , що розвиваються , на товарні знаки. Шляхом установлення загальних стандартів для процедурних аспектів реєстрації й ліцензування товарних знаків, Договір допомагає створити рівні умови для всіх економічних операторів, які інвестують кошти у брендові товари. Він визнає розвиток подій в галузі промисловості, що випускає брендові товари й знаменує собою новий підхід до забезпечення інвестицій у диверсифікованість продукції. Створення брендів зв'язане зі значними творчими зусиллями та інвестиціями і є життєво важливим для промисловості з метою забезпечення надійності інвестицій. Сінгапурський договір установлює правила адміністрації товарних знаків відомствами, які застосовуються до всіх видів товарних знаків з урахуванням переваг і потенціалу коштів електронного зв'язку , одночасно визнаючи різні потреби розвинутих націй і тих, що розвиваються.
Через Асамблею договірних сторін Договір також створює динамічну регуляторну структуру з вбудованим механізмом перегляду, що дозволить забезпечити міжнародну правову структуру, яка відповідає занепокоєностям власників товарних знаків, а також потребам країн, що розвиваються.
Источник: http://www.intelvlas.com.ua
|