DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
За результатами Національного бізнес-рейтингу до числа найкращих державних підприємств за економічними показниками основного виду діяльності у 2008 році увійшло ДП "Український інститут промислової власності" та його керівник Алла Жарінова.
24 квітня 2009 року в конгрес-холі Торгово-промислової палати України відбудеться бізнес-форум та урочиста церемонія нагородження лідерів Національного бізнес-рейтингу.
Під час проведення заходу колективу переможця буде вручено сертифікат та відзнаку "Державне підприємство року", які підтверджують легітимність звання та вказують дійсне почесне місце підприємства в державі за економічними показниками, та сертифікат і відзнаку "Державний керівник року", що підтверджують легітимність звання та вказують на високий професіоналізм керівника.
Мой бизнес все больше и больше мне напоминает попытки продажи крема для загара среди коренных жителей Экваториальной Гвинеи. 26 декабря прошлого года я подал международную заявку и в феврале текущего получил уведомление о номера: PCT/RU2008/000803/.
Международных заявок из России было подано порядка 800 штук. Понятно, что часть заявок умерло (признаны изъятыми по каким-либо причинам). По предварительной статистике ВОИС в 2008 году из России было подано 666 международных заявок (это их цифра). Много это или мало? Для загрузки работой 60 патентоведов маловато. Собственно, Россия, как сколь-нибудь влиятельное государство в области создания и охраны изобретений, даже не рассматривается.
Просто процитирую: "Наибольшее число международных заявок, поданных по процедуре РСТ, – около трети всех подач за
... Читать дальше »
У лютому 2009 року надійшло 3191 заявка на об’єкти промислової власності (ОПВ). Серед них: 382 заявки на винаходи, 671 заявка на корисні моделі, 1214 заявок на знаки для товарів і послуг за національною процедурою, в тому числі 255 - від іноземних заявників. За Мадридською угодою надійшло 805 заявок. Загальна кількість охоронних документів на ОПВ, зареєстрованих у січні 2009 року, становить 3191.
16-17 апреля 2009 года в г. Казани состоится Международный форум «Развитие инновационного пространства СНГ. Роль и место торгово-промышленных палат стран Содружества».
Организаторами форума выступают Торгово-промышленная палата РФ, правительство Республики Татарстан, Торгово-промышленная палата Республики Татарстан. Основная цель форума – содействие формированию условий для кооперации в области совместного инновационного развития стран Содружества, использование потенциала СНГ при переходе на инновационный путь развития в сложившихся условиях глобального экономического кризиса.
Задачи форума: • обобщение и распространение передового опыта построения инновационной экономики; • определение роли и места торгово-промышленных палат в формировании и реализации инновационной политики государств;
... Читать дальше »
За порушення вимог законодавства у сфері авторського права і (або) суміжних прав Всеукраїнську громадську організацію "Українська Авторська Спілка" знято з обліку організацій колективного управління. Свідоцтво про облік організації колективного управління від 19.12.2006 р. №11/2006, видане Держдепартаментом, анульоване.
Спілку знято з обліку організацій колективного управління відповідно до рішення Держдепартаменту від 06.03.2009 р. №6/2009-ЗО.
Підставою до зняття Спілки з обліку організацій колективного управління стало: не надання звітної інформації про діяльність організації колективного управління протягом 2008 року.
Як відомо, в рамках реалізації програми професійного розвитку Державний департамент інтелектуальної власності ініціював відкриття літньої школи з інтелектуальної власності спільно з Всесвітньою академією Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та Одеською національною юридичною академією. Україна обрана сьомою країною світу, яка разом з Швейцарією, Мексикою, Хорватією, Південною Кореєю, Таїландом та Південною Африкою візьме участь в організації літньої школи з інтелектуальної власності.
З цього приводу відбулася зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Головою Держдепартаменту Миколою Паладієм.
Під час зустрічі Микола Паладій зазначив, що організація літньої школи в Україні сприятиме підвищенню позитивного іміджу нашої держави, розвитку системи освіти у сфері і
... Читать дальше »
Протягом лютого 2009 року відбувалась активна робота по реалізації завдань, спрямованих на проведення державної політики у сфері використання прав на об`єкти промислової власності, що мають правову охорону в Україні.
Протягом лютого 2009 року до Держдепартаменту надійшло 3191 заявка на об'єкти промислової власності (ОПВ). З них: всього на винаходи - 382, всього на корисні моделі - 671, на промислові зразки - 119, всього на знаки для товарів і послуг – 2019.
Станом на 1 березня 2009 року всього зареєстровано 252671 охоронний документ: 90673 патенти на винаходи з урахуванням перереєстрованих авторських свідоцтв та 20-річних після коротких; 39586 патентів на корисні моделі; 18454 патенти на промислові зразки; 103936 свідоцтв на знаки для товарів і послуг з урахуванням розділених реєстрацій; 11 свідоцтв на топографії ІМС; 6 реєстрацій кваліфікованого зазначення походження товару; 5 свідоцтв на право на використання зареєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів.
Верховна Рада України прийняла Закон Про приєднання України до Віденської угоди про заснування Міжнародної класифікації зображувальних елементів знаків.
Закон прийнято 18 лютого 2009 року і набирає чинності 15 березня 2009 року.