Главная » 2009»Май»7 » Головними "відеопіратами" США вважають Китай, Росію та Канаду
Головними "відеопіратами" США вважають Китай, Росію та Канаду
15:55
США обнародували "список особливої уваги" з 12 країн для боротьби з відеопіратством. Головними "піратами" США вважають Китай, Росію та Канаду Китай, Росія та Канада увійшли в 2009 році до переліку 12 країн, які, на думку адміністрації президента США, проводять недостатньо ефективну політику по захисту авторських прав американських виробників музичної та відеопродукції.
Адміністрація Барака Обами 30 квітня представила "список особливої уваги" країн, діяльність яких по боротьбі з виробниками контрафактної аудіо- та відео продукції влада США буде вивчати більш прискіпливо.
Недостатня ефективність влади цих країн у боротьбі з піратами може привести їх до економічних санкцій з боку уряду США та звернення у судові інстанції Світової Організації Торгівлі (СОТ).
Окрім Росії та Китаю, де діяльність піратів останніми роками досягла найбільших масштабів, вперше до цього списку увійшла Канада, яка викликає занепокоєння американської влади в зв'язку із необхідністю проведення там реформ в галузі захисту авторських прав та посилення прикордонного контролю за ввезенням та вивезенням піратської продукції.
"Список особливої уваги" поповнили цього року Алжир, Індонезія, Аргентина, Чилі, Індія, Ізраїль, Пакистан, Таїланд та Венесуела.
Окрім "списку особливої уваги", адміністрація президента США склала "список меншої уваги", що складається з 33 країн, куди увійшли країни з недостатнім рівнем протидії виробникам контрафактної аудіо- та відеопродукції, але які не являють великої загрози для американських споживачів.
До цього списку увійшли, наприклад, Білорусія, Болівія, Бразилія, Чехія, Єгипет, Еквадор, Угорщина, Туреччина, В’єтнам, Іспанія та Польща.