Среда, 16.07.2025, 07:28
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Разделы новостей
Новости ИС в Украине [1189]
Новости ИС в мире [1517]
Конференции, выставки, семинары [420]
Интересные новости [57]
Новости ИС в Днепропетровске [67]

Поиск по сайту

Друзья сайта

Полезные ссылки

Главная » 2011 » Сентябрь » 23 » Салон "Новий час" – 2011 розпочав роботу
Салон "Новий час" – 2011 розпочав роботу
20:36
22 вересня 2011 року в м. Севастополь (АР Крим) відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного салону винаходів і нових технологій "Новий час" під гаслом "Сталий розвиток під час змін" та VІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок "Новий час".

Севастопольський салон "Новий час" є відомим як в Україні, так і за її межами. У ньому цього року беруть участь провідні організації винахідників, фірми та підприємства понад 25 країн світу: Азербайджану, Аргентини, Бельгії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Індії, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Киргизстану, Кореї, Молдови, Німеччини, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Сербії, США, Туркменістану, України, Франції, Хорватії, Швейцарії, Естонії, Японії, – усі вони постійні учасники Салону. До них приєдналися й нові делегації винахідників з Китаю, США та країн Африки.

У межах Салону "Новий час" відбудеться виставка-ярмарок розробок та нових технологій у галузі енергоефективності та енергозбереження в рамках проекту ЄС "Підвищення енергоефективності в муніципалітетах м. Кишинев та м. Севастополь на базі позитивного досвіду". Співорганізаторами Салону стали: Севастопольський регіональний екологічний моніторинговий комітет, Муніципалітет м. Кишинев, Співробітництво розвитку і діалогу міст CIUDAD (м. Гаага), Союз муніципалітетів регіону Мармара (м. Стамбул), Європейський секретаріат ICLEI (м. Фрайбург), Інститут розвитку та соціальних ініціатив IDIS Viitorul (м. Кишинев).

Напередодні Салону оголошено VІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок "Новий час". Його відбіркові тури проходили в країнах-учасницях конкурсу, а переможці національних турів беруть участь у роботі VIІ Міжнародного салону винаходів і нових технологій "Новий час" у Севастополі. За найкращу розробку за підсумками конкурсу переможцю в цій галузі передбачена грошова премія.

Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок «Новий час» стає популярним за кордоном. Його відбірковий тур пройшов, зокрема, у м. Ульяновськ (Російська Федерація) як обласний конкурс інноваційних проектів дітей та юнацтва "Нове покоління". Визначено й переможців цього конкурсу, які візьмуть участь у міжнародній зустрічі молодих інноваторів у Севастополі. На адресу Салону надійшов лист подяки від міністра освіти Ульяновської області за внесок у розвиток дитячої наукової творчості та ефективне співробітництво.

У жовтні 2010 року представники Салону взяли участь у виборах президента й виконавчого комітету Міжнародної федерації асоціацій винахідників (IFIA), які пройшли в межах Генеральної асамблеї Міжнародної федерації асоціацій винахідників (IFIA) у м. Нюрнберг (Німеччина). Президентом Федерації на період 2010 – 2014 років одноголосно обрано доктора наук Андраш Ведрес (Угорщина). Директорами Федерації стали: Адам Рильський (Польща), Хуссейн Худжіч (Боснія і Герцеговина) і Пава Хавлічек (Хорватія). До складу Федерації від України увійшла Українська рада винахідників і новаторів. Подано на розгляд запит про участь Федерації в роботі Салону "Новий час" у 2011 році. У січні 2011 року прийнято рішення про присвоєння Салону "Новий час" категорії 1 (повністю підтримується й рекомендується для участі членами Федерації). Інформація щодо севастопольського Салону розміщена на сайті Федерації. Під час Салону "Новий час – 2011" заплановано презентацію колективного стенда Федерації та вручення призів від Федерації за найкращі розробки Салону.

На Салоні представлені: Державна служба інтелектуальної власності України, Державне підприємство "Український інститут промислової власності", Українська академія наук, Державне агентство з інтелектуальної власності республіки Молдова, Румунський форум винахідників, Румунське товариство винахідників, Національний інститут винахідництва Румунії, Товариство винахідників Белграда, Інститут підтримки іранських дослідників, винахідників і новаторів, МІЦ "Архімед" (РФ), Асоціація "Російський будинок міжнародного науково-технічного співробітництва" (м. Москва), Асоціація польських винахідників і раціоналізаторів, Європейська асоціація винахідників (м. Страсбург), Бельгійська палата винахідників, Іспанський клуб винахідників, Всесвітній форум дослідників і винахідників, а також вищі навчальні заклади, фірми, винахідники України тощо.

У роботі Салону беруть активну участь представники Ради міністрів АР Крим. Доброю традицією стала підтримка Салону Севастопольською міською державною адміністрацією, офіційною делегацією Харківської області, а також установлення спеціального призу голови Харківської обласної державної адміністрації, вручення спеціальних призів від Державної служби інтелектуальної власності України, Державного підприємства "Український інститут промислової власності" тощо.

Салон отримав вітальні листи від Верховної Ради України, міністерств і відомств України, Севастопольської міської ради та Севастопольської міської державної адміністрації, державних адміністрацій областей і міст України.

Під час проведення Салону працює міжнародне журі на чолі з професором П'єром Фюм'єром (Бельгія) і національне журі на чолі з представником України в Європейській асоціації ТРІЗ Антоном Карловим (Україна). Почесним президентом Салону є президент Української академії наук професор А.Ф. Оніпко, головою нагородної комісії – професор В.П. Гоч (Україна).

Організатори Салону: Державна служба інтелектуальної власності України, Державне підприємство "Український інститут промислової власності", Українська академія наук (м. Київ), Міжнародна федерація асоціацій винахідників (м. Будапешт), Українська рада винахідників і новаторів (м. Київ), Севастопольська міська державна адміністрація, Севастопольська міська рада, Агентство економічного розвитку м. Севастополя, Севастопольський регіональний екологічний моніторинговий комітет, Муніципалітет м. Кишинів, Співробітництво розвитку і діалогу міст CIUDAD (м. Гаага), Союз муніципалітетів регіону Мармара (м. Стамбул), Європейський секретаріат ICLEI (м. Фрайбург), Інститут розвитку та соціальних ініціатив IDIS Viitorul (м. Кишинів), Міжнародна кадрова академія (Київ), Центр вивчення живих систем УАН (м. Севастополь), Наукова школа причинності: ТОВ "Центр "Аюмель" (м. Севастополь), Перший український морський інститут (м. Севастополь), Українська асоціація валеологів (м. Харків), Українська асоціація з біоетики (м. Київ), Інноваційно-педагогічна асоціація "XXI століття: Освіта. Наука. Екологія" (м. Севастополь), Союз обдарованої молоді України (м. Київ), Асоціація "Російський дім міжнародного науково-технічного співробітництва" (м. Москва), Міжнародний інноваційний клуб "Архімед" (м. Москва), Всесвітній форум винахідників і дослідників (м. Бухарест).

Источник: http://www.sips.gov.ua
Категория: Новости ИС в Украине | Просмотров: 867 | Теги: |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Календарь новостей
«  Сентябрь 2011  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Облако тегов

Рассылка новостей
Рассылки@Mail.ru
Новости интеллектуальной собственности в Украине

Случайные новости
Про передачу прав на ОПВ
Великобритания наконец-то разрешит копировать музыку
Интеллектуальная собственность в России теперь защищена!
Уровень компьютерного пиратства в Украине составляет 84%
VII Конкурс русских инноваций
Реєстрація прав на ОПВ у листопаді
Bыставка «Промышленность. Наука. Инвестиции. Инновации»
Заседание Административного совета Евразийской патентной организации
Татарстан: требуется усиление борьбы с контрафактной и пиратской продукцией
«Розвод» по-дніпропетровськи. На зміну силовим захопленням підприємств приходять більш інтелектуальні форми рейдерства
13 Всероссийская научно-производственная инновационная выставка-ярмарка «ИНТЕГРАЦИЯ»
Когорта патентних повірених зростає
Черговий номер журналу "Інтелектуальна власність"
Cеминар «Проблемы создания и управления технопарками»
Необходим долгосрочный прогноз научно-технологического развития России
Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності"
I-я Международная научно-практическая конференция “Инновации, качество и сервис в технике и технологиях”
Microsoft запатентовала новую систему контроля авторских прав
Патентні повірені України підписали відкрите звернення до Тимошенко
Конференция «Реклама как объект интеллектуальной собственности»
Госдума разработает ряд законов в сфере инноваций
Екатеринбургские изобретатели вернулись из Женевы с 18 медалями
Парламентские слушания на тему "Приоритеты поддержки отечественной науки и механизмы стимулирования инновационной деятельности"
Украина и Германия будут сотрудничать в области биоэнергетики
72% українців використовують неліцензійні програми Microsoft
США подвергнут санкциям
Конкурс серед учнівської молоді
Євросоюз погодив визначення торгового бренду «vodka»
Про передачу прав на ОПВ у вересні
Конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням на 2009 рік
Семинар ВОИС по Мадридской системе международной регистрации знаков
В Уфе обсудят "инновационные" вопросы
Щодо реєстрації ОПВ
12-й научно-практической конференции Роспатента "Практика правовой охраны объектов интеллектуальной собственности ..."
Бытовые преступления против авторских прав
Реєстрація прав на ОПВ у серпні 2008 року
Проект змін до деяких законів України з питань інтелектуальної власності
Конкурс 2008 среди организаций инновационной инфраструктуры
Проходит конкурс на соискание Государственной премии Беларуси
За картинку — в тюрьму!
Поповнення ПІБ
Еврокомиссия предлагает продлить срок действия копирайта для артистов
Чергові номери бюлетеня "Промислова власність"
Свободный доступ к базе данных Mеждународных непатентованных наименований
Магнитогорск: власти будут стимулировать инновационный малый бизнес
В Беларуси успешно реализуется госпрограмма инновационного развития
Региональная научно-практическая конференция "Актуальные вопросы охраны интеллектуальной собственности"
РЕАЛИЗАЦИЯ ПРОГРАММ ДЛЯ ЭВМ В ТОВАРНОЙ УПАКОВКЕ ПОДЛЕЖИТ НАЛОГООБЛОЖЕНИЮ НДС
11-й Московский международный салон промышленной собственности "Архимед"
В 2007 году было зарегистрировано рекордное число патентов.
Минкультуры подготовило новый проект постановления о правилах импорта аудиовидеотехники и продукции в Россию. Авторские ставки стали ниже
Інтернет-інтерв'ю з керівником Роспатенту
VII выставка-смотр интеллектуальной собственности ВАО
Кращі бренди Європи
IV Студенческий конкурс «Лучший бизнес-план инновационного проекта»
Санкт-Петербург: на бизнес-инкубаторы будет выделено около 350 млн рублей
Утверждены правила предоставления субсидий регионам на создание технопарков
Поповнення ПІБ
Ульяновский областной конкурс «Лучший инновационный проект»
Воровство помогает при кризисе идей
Україна виключена зі списку пріоритетних порушників прав ІВ
Прививка от пиратства
Предпринимательский конкурс «Бизнес инновационных технологий» (БИТ - 2009)
Египет введет авторские права на изображения и копии пирамид
Британских пользователей грозят отключать от интернета за пиратство
Пиратская продукция наносит огромный ущерб экономике Кыргызстана
"Пиратство для личного пользования" преследоваться не будет. В Канаде.
Молодым архангельским ученым будут вручены премии
Правова охорона аудіовізуальних творів
Чорговий номер бюлетеня "Промислова власність"
Очередной квалификационной экзамен для аттестации патентных поверенных
Были проверены украинские предприятия на наличие нелицензионного софта
Перелік уповноважених ОКУ поповнився новою організацією
Засідання робочих груп ДДІВ та Європейської Бізнес Асоціації
Реєстрація ОПВ у вересні
Інститут визнано як ВНЗ IV-го рівня акредитації
Первый открытый межрегиональный семинар «Инновационное образование: воспитание креативности, новые методы и новое содержание»
В Приморье принят закон об инновационной деятельности
В Иркутске открывается "Инновационный форум"
Кыргызская Республика: сформирована законодательная база охраны ИС
Госструктуры Украины легализуют используемый софт
Міжнародний бізнес-форум «Інтелектуальна власність + бізнес => формула успіху» стає щорічним
Про державну реєстрацію авторського права
"Круглий стіл" у Держдепартаменті
Показуха тормозит Microsoft
Патентних повірених побільшало
VII Всеукраїнська науково-методична конференція "Проблеми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері ІВ"
III-й инновационный форум
"Інтелектуальна власність" №10, 2008
Россия стала еще ближе к вступлению в ВТО
Тюменская область: инновациями будут торговать на электронной площадке
Платим за идею
Онлайн-охотники за патентами
Інтелектуальна власність №9, 2008
15-я Международная выставка-конгресс "Высокие технологии. Инновации. Инвестиции (HiTech) - 2009"
Госдума рассмотрит законопроект «О патентных поверенных»
Интернет-интервью "Государственное регулирование охраны объектов интеллектуальной собственности"
Симпозиум, посвященный разработке государственной политики на основе патентных ландшафтов в науках о жизни
"Промислова власність" №3, 2008
Про передачу прав на ОПВ
Великобритания теряет веру в правообладателей

Статистика
PR-CY.ru Система статистики ipz.ru Рейтинг@Mail.ru Rated by MyTOP Web Optimizator
Сегодня на сайте были:

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright dp-patent © 2025Сайт управляется системой uCoz
Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com