DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
9-10 июня 2009 г. в Мюнхене (Германия) проходил третий Cимпозиум руководителей высших учебных заведений по интеллектуальной собственности, участников Всемирной сети высших учебных заведений по интеллектуальной собственности. Симпозиуму предшествовала Конференция по вопросам методологии использования электронных средств обучения, 8 июня ... Читать дальше »
Протягом червня 2009 року до Держдепартаменту надійшло 3913 заявок на об'єкти промислової власності (ОПВ). З них: всього на винаходи - 419, всього на корисні моделі - 969, на промислові зразки - 109, всього на знаки для товарів і послуг – 2416. ... Читать дальше »
10 липня 2009 року своєю Постановою Президія НАН України схвалила Порядок створення та функціонування національних інноваційних кластерів, розроблений робочою групою з представників Держінвестицій України та НАН України.
Також затверджено перелік установ та організацій НАН України – потенційних учасників національних інноваційних кластерів, що визначені згідно зі стратегічними пріоритетними напрямами інноваційної діяльності: «Нові машини» (Дніпропетровськ), «Нові матеріали» (Харків), «Біотехнології» (Львів), «Нові продукти харчування» (Київ та Київська обл.), «Нові технології природокористування» (Донецьк), «Інноваційна культура суспільства» (Київ), «Нові силові установки та рушії» (Запоріжжя), «Енергетика сталого розвитку» (Київ), "Транзитний потенціал України" ("Розвиток транзитного по
... Читать дальше »
Оскільки сьогодні соціально-економічна значимість індустрій, які базуються на авторському праві і суміжних правах стрімко зростає, виникла гостра необхідність ліквідації тієї критичної ситуації, яка склалась у сфері авторського права і суміжних прав та діяльності організацій колективного управління.
За даними Асоціації виробників програмного забезпечення Україна залишається серед країн з найвищим рівнем комп’ютерного піратства. Відсоток використання неліцензійного програмного забезпечення в Україні у 2008 році становив 84%, а втрати економіки від цього склали 534 млн. доларів США на рік! Більш того, сьогодні з’являються нові форми злочинів у сфері інтелектуальної власності, наприклад кіберсквотинг – незаконне розповсюдження творів у мережі Інтернет, камкордінг – незаконний запис кінофільмів
... Читать дальше »