Вторник, 22.09.2020, 18:44
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Разделы новостей
Новости ИС в Украине [1189]
Новости ИС в мире [1517]
Конференции, выставки, семинары [420]
Интересные новости [57]
Новости ИС в Днепропетровске [67]

Поиск по сайту

Друзья сайта

Полезные ссылки

Главная » 2009 » Сентябрь » 24 » V міжнародний салон у Севастополі
V міжнародний салон у Севастополі
14:06
Традиційно 24 вересня 2009 року в м. Севастополь почав роботу вже V міжнародний салон винаходів і нових технологій "Новий час" під гаслом "Сталий розвиток під час змін".

Серед організаторів салону – Державний департамент інтелектуальної власності, ДП "Український інститут промислової власності" та його філія 'Український центр інноватики і патентно-інформаційних послуг".

Під час роботи V салону відбудуться
експозиційні презентації делегацій-учасників;
ярмарок розробок і нових технологій;
оголошення ІV міжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок "Новий Час". Його відбірні тури проходитимуть у країнах-учасницях конкурсу, а переможці національних турів візьмуть участь у Міжнародному салоні винаходів і нових технологій "Новий час" у Севастополі;
засідання міжнародного журі та визначення переможців конкурсів салону у визначених номінаціях;
нагородження кращих учасників V салону.

У V міжнародному салоні "Новий час" беруть участь провідні організації винахідників, фірми та установи 26 країн світу. Серед них Азербайджан, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Естонія, Індія, Іран, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизія, Молдова, Німеччина, Польща, Російська Федерація, Румунія, Сербія, США, Туркменістан, Україна, Франція, Хорватія, Японія.

Міжнародне журі салону на чолі з професором П’єром Фюм’єром (Бельгія) і Національне журі на чолі з представником України в Європейській асоціації ТРІЗ Антоном Карловим (Україна) підіб’ють підсумки ІV міжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок „Новий час”. Визначать для нагородження медалями та призами салону школярів і студентів, представників молодіжних організацій України, Російської Федерації, Румунії, Естонії, Молдови.

Оцінці експертів-членів журі підлягатиме майже 250 розробок (50% з них – закордонні) на експозиційній площі 1200 кв.м. На переможців чекають золоті, срібні та бронзові медалі й дипломи поваги, різноманітні призи та інші нагороди V салону.

Спеціальні призи "Ніка" буде вручено від імені Держдепартаменту інтелектуальної власності та Українського інституту промислової власності за найкращі винаходи V салону "Новий час".

Перелік класів, за якими оцінюватимуться винаходи під час проведення V салону
1. Фундаментальна і прикладна науки.
2. Енергетика та електротехніка.
3. Загальна та інженерна механіка.
4. Нові матеріали та інструменти.
5. Транспорт, автомобільна промисловість і безпека руху.
6. Приладобудування і пневматика.
7. Харчова промисловість і сільське господарство.
8. Електроніка і робототехніка.
9. Оптика і лазерна техніка.
10. Екологія і захист оточуючого середовища.
11. Радіо, телебачення, телекомунікація, комп’ютерні технології.
12. Будівництво, дизайн, комунальне господарство.
13. Біофізика, біотехнології і біоінженерія.
14. Медицина, фармакологія, косметологія.
15. Технології здоров’я і безпеки життєдіяльності.
16. Спорт, ігри, дозвілля, пізнання, туризм.
17. Товарні знаки.
18. Підтримка винахідництва і новаторства, інноваційне підприємництво.
19. Інше.

ІV міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок "Новий час"
Конкурс тривав з 1 жовтня 2008 року до 3 вересня 2009 року.
У ньому взяли участь власники винаходів, які відрізняються новизною й мають практичне застосування, що підтверджено відповідними охоронними документами. До них належать:
пристрій (конструкція й виріб);
спосіб (процес виконання), використання якого призводить до створення нових або зміни відомих об’єктів;
речовина (хімічна сполука, композиції (сполуки, суміші), продукти перетворення), біотехнологічний продукт;
застосування названих винаходів.
Конкурс молодіжних інновацій і розробок мав три напрями для вікових груп: до 12 років; 12 – 18 років; 18 – 25 років, – і три складові (три конкурси в одному).

Конкурс "Молодий винахідник"
На конкурс подавалися патенти з описом напрямів їхнього застосування й отриманими результатами, а також розробки, які могли бути запатентовані. У другому випадку представлялися також результати патентного пошуку (схожі розробки із зазначенням відмінностей запропонованого рішення від тих, які існують).

Конкурс нових технологій
Нова технологія – розробка сукупності ефективних прийомів і способів отримання, перетворення, розвитку корисних для життя об’єктів, продуктів, засобів, методів, яка не має аналогів.
Метою конкурсу був відбір унікальних нових технологій у різних напрямах науки, техніки, втілення яких допоможе вирішенню питань ефективного розвитку суспільства, а також здійсненню допомоги в практичному просуванні вказаних технологій (експертиза, правове оформлення, інвестиції).

Конкурс соціальних інноваційних проектів
Соціальний інноваційний проект – план, ідея організації, заснування важливих для суспільства способів добровільної соціальної взаємодії, які пропонують реальні шляхи досягнення та сприятимуть ефективному розвиткові суспільства.
Метою конкурсу був відбір кращих соціальних інноваційних проектів, сприяння їх практичному просуванню, у тому числі інвестиційному, допомога розробникам найуспішніших проектів в оформленні охоронних документів.
У цих конкурсах допускалася участь дорослих, якщо вони допомагали оформляти ідею в якості наукових керівників. У рамках проекту планувалася додаткова інформаційна підготовка учасників з питань ТРИЗ-педагогіки, педагогіки творчості, основ охорони та використання інтелектуальної власності. Переможці конкурсу будуть відзначені медалями й дипломами, іншими нагородами міжнародних організацій, отримають рекомендацію для участі в подальшій роботі, спеціальних тренінгах, конкурсах.
Рішення про переможців конкурсу прийматиметься міжнародним журі після відкритого обговорення кращих розробок і проектів. Переможці конкурсів можуть отримати допомогу в передпатентній підготовці й оформленні заявки на охоронні документи.
Переможці конкурсів будуть також запрошені для участі в наступному Міжнародному салоні винаходів і нових технологій "Новий час", який проходитиме у вересні 2010 року в Севастополі, та інших міжнародних виставках винаходів і нових технологій. Інформацію про найкращі проекти й розробки буде надруковано в каталозі V салону. Самі ж проекти відзначаться дипломами й медалями салону, нагородами інших організацій.

Источник
: http://www.sdip.gov.ua
Категория: Новости ИС в Украине | Просмотров: 621 | Теги: Госдепартамент, Укрпатент |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Календарь новостей
«  Сентябрь 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Облако тегов

Рассылка новостей
Рассылки@Mail.ru
Новости интеллектуальной собственности в Украине

Случайные новости
Заседание Административного совета Евразийской патентной организации
Инвестор - радуйся! Создан Фонд гарантирования инвестиций
Делегация РАО на МИДЕМ-2008
В Приморье принят закон об инновационной деятельности
Правительство утвердило Положение о госаккредитации организаций по коллективному управлению авторскими и смежными правами
V Конкурс Инновационных проектов "Лидер в области высоких технологий"
В Беларуси реализуется Государственная инновационная программа

Статистика
PR-CY.ru Web Optimizator
Сегодня на сайте были:

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright dp-patent © 2020Сайт управляется системой uCoz
Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com