DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
У листопаді 2007 року до Держдепартаменту інтелектуальної власності надійшло 5514 заявок на об’єкти промислової власності (ОПВ). Серед них: 546 заявок на винаходи, 796 заявок на корисні моделі, 2792 заявки на знаки для товарів і послуг за національною процедурою, в тому числі 331 - від іноземних заявників. За Мадридською угодою надійшло 1175 заявок. Загальна кількість охоронних документів на ОПВ, зареєстрованих у вересні 2007 року, становить 2321.
У листопаді 2007 року до Укрпатенту надійшло 5514 заявок на об’єкти промислової власності (ОПВ). Серед них: 546 заявок на винаходи, 796 заявок на корисні моделі, 2792 заявки на знаки для товарів і послуг за національною процедурою, в тому числі 331 - від іноземних заявників. За Мадридською угодою надійшло 1175 заявок. Загальна кількість охоронних документів на ОПВ, зареєстрованих у вересні 2007 року, становить 2321.
Станом на 1 грудня 2007 року всього з 1992 року зареєстровано 214767 охоронних документів на об'єкти промислової власності (ОПВ). Серед них: 85882 патенти на винаходи з урахуванням перереєстрованих авторських свідоцтв та 20-річних після коротких; 28276 патентів на корисні моделі; 15414 патентів на промислові зразки; 85181 свідоцтво на знаки для товарів і послуг з урахуванням розділених реєстрацій; 9 свідоцтв на топографії ІМС; 3 реєстрації кваліфікованого зазначення походження товару; 2 свідоцтва на право на використання зареєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів.
Україна і Китай готові поглиблювати співпрацю в галузі захисту прав інтелектуальної власності. Такий намір був задекларований під час перших двосторонніх консультацій між відповідними відомствами обох країн, які відбулися 4-5 грудня у китайській столиці, повідомляє пекінський кореспондент УКРІНФОРМу.
"Ми провели дуже конструктивні й оперативні переговори з двома китайськими структурами - Державним управлінням з охорони авторських прав, яке займається питаннями патентів, і Державним управлінням інтелектуальної власності КНР", - повідомив власкору УКРІНФОРМу глава української делегації, заступник голови Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти та науки Валентин Чеботарьов. За його словами, сторони визначили "перспективи і напрями конкретного наповнення" українсько-китайського Договору про співпрацю у сфері інтелектуальної власності, підписаного 18 листопада 2002 року.
Валентин Чеботарьов поінформував, що вже практично готовий проект угоди
... Читать дальше »
В. о. міністра економіки Анатолій Кінах повідомив, що 4 грудня українська делегація на чолі із заступником міністра економіки Валерієм П'ятницьким вилетіла в Женеву для участі в експертних консультаціях стосовно підготовки звіту робочої групи зі вступу до СОТ, повідомляє proAPK. com. ua.
"Буде обговорюватися дуже широке коло питань: політика експортного мита, включаючи недавню ініціативу Євросоюзу, спрощення ліцензування і сертифікації, деякі аспекти авторського права та географічних зазначень", — сказав Арсеній Яценюк. Від результатів експертних обговорень залежить дата підсумкового засідання робочої групи.
Нагадаємо, засідання генеральної ради СОТ, в ході якого може бути прийняте рішення про вступ України в цю організацію, заплановане на 19-20 грудня.
Внедрение научных разработок в производство на Тернопольщине за последние 5 лет снизилось более чем в четыре раза, сообщили в главном управлении экономики облгосадминистрации. Объем реализованной инновационной продукции сейчас достигает только полпроцента общего объема ее реализации. В настоящий момент на Тернопольщине действует только 11 инновационно активных предприятий. А это - 4 процента общего количества предприятий. В этом году реализовано инновационной продукции на 30 миллионов гривень, что составило 1,5% общего объема реализации промышленных изделий. Эти показатели значительно уступают средним в государстве, где инновационной деятельностью занимается более 8% общего количества промышленных предприятий. Такая ситуация беспокоит областную власть, которая решила активизировать научно-техническую и инновационную деятельность. Местным государственным администрациям рекомендовано внедрить механизм возмещения процентных ставок по кредитам, привлеченным субъектами предпринима
... Читать дальше »
Исследовательская организация Economist Intelligence Unit (EIU) сравнила конкурентоспособность 64 стран по уровню развития информационных технологий. Украина оказалась на 56 месте, что говорит о неудовлетворительном состоянии IТ-отрасли. По мнению экспертов, ситуация не изменится без оказания IТ-отрасли поддержки на государственном уровне, - сообщает "Коммерсант-Украина".
Целью исследования, заказанного Business Software Alliance (BSA), по мнению ее президента Роберта Холлеймана, являлось предоставление правительствам стран информации о способах улучшения позиций государств на мировом рынке информационных технологий. "Результаты этого рейтинга могут стать ориентиром, который поможет главам государств сосредоточиться на факторах, формирующих успех локальных IТ-компаний на глобальном рынке",– отметил господин Холлейман. Лидером рейтинга стали Соединенные Штаты Америки, продемонстрировавшие лучшие результаты сразу по двум критериям. США оказались страной, уделяющей наиболее п
... Читать дальше »
Віце-прем'єр Дмитро Табачник підписав розпорядження про підвищення щомісячної оплати дійсним членам і членам-кореспондентам Національної академії наук та галузевих академій.
"Прийняття такого рішення обумовлено тим, що майже три роки поспіль не здійснювалось підвищення розмірів пожиттєвих виплат визначним українським вченим, які своєю працею примножують науковий потенціал держави", – відзначає Табачник.
Відповідно до постанови уряду підвищуються з 1 січня 2008 р. плата за звання дійсного члена з 3000 грн до 5112 та члена-кореспондента Національної академії наук з 2000 до 3400 грн.
А за звання дійсного члена та члена кореспондента Української аграрної академії, Академії медичних наук, Академії педагогічних наук, Академії правових наук, Академії мистецтв встановлюється в розмірі на рівні – відповідно 4601 грн та 3060 грн.
Сам Табачник є дійсним членом Академії правових наук. Членами національної академії наук є екс-спікер Володимир Литвин, екс-мін
... Читать дальше »
Дуже низький рівень використання інноваційних технологій негативно відображається на конкурентоспроможності української економіки, вважають учасники українсько-німецького форуму "Трансфер технологій та інновацій".
Лише 9 % українських підприємств застосовують інновації на виробництві. За словами Райнгарда Шеферса, німецькі інвестори готові підтримати технологічні розробки України в енергетичній сфері, у сфері фінансів, телекомунікація та зв'язку. Для цього Україні слід змінити "лінійну" систему впровадження нових розробок, коли на бізнес-ринок наукові інновації виходять лише після чисельних державних узгоджень та тестувань, на європейську модель, коли бізнес сам ініціює розробку інновацій та впроваджує їх.
Експерти з Німеччини радять Україні скористатися міжнародним досвідом роботи посередницьких структур. "Посередники – так звані бізнес-"ангели" – ефективно вчать розробників, як продати, а бізнесменів, як впровадити новації. Українцям це буде вигідно", – вважає ви
... Читать дальше »