Понедельник, 23.12.2024, 09:03
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Разделы новостей
Новости ИС в Украине [1189]
Новости ИС в мире [1517]
Конференции, выставки, семинары [420]
Интересные новости [57]
Новости ИС в Днепропетровске [67]

Поиск по сайту

Друзья сайта

Полезные ссылки

Главная » 2011 » Март » 30 » Про Відомство США з перших вуст!
Про Відомство США з перших вуст!
13:46
30 березня на базі Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (Інститут) розпочав роботу семінар, організований Державною службою інтелектуальної власності України спільно з Відомством США з патентів та товарних знаків (USPTO).

– Дізнатися про роботу патентного Відомства США з перших вуст – це надзвичайно щаслива нагода для фахівців нашого Інституту, оскільки ми частіше маємо змогу спілкуватися з фахівцями Європи та Російської Федерації, – наголосив перший заступник директора Інституту Лев Глухівський, відкриваючи захід. – Досвід Відомства США особливо важливий з огляду на його глибоку історію – перший патент у ньому був зареєстрований 1790 року!

Упродовж першого дня семінару учасники обговорили низку питань щодо патентної експертизи у Відомстві США. Також розглядалися можливості апеляції в разі виникнення патентних спорів з приводу рішення експертизи та правові ресурси щодо захисту ІВ в суді.

Від імені патентного відомства США присутніх привітала патентний повірений Марина Лемм, яка ознайомила учасників семінару з особливостями організаційної структури Відомства та основними аспектами його роботи на етапах прийому заявок і проведення експертизи.

У ході семінару патентний повірений Відомства Паоло Тревісан торкнувся теми законодавчого підґрунтя патентного процесу в США:
– Якщо виникають якісь спірні моменти щодо отримання патенту, то спочатку вони вирішуються в Комісії з патентних скарг (BPAI), а вже потім, у разі потреби, справа переходить до спеціалізованого суду федерального рівня – CFC. Ми працюємо за системою англосаксонського законодавства та використовуємо на практиці Прецедентне право. Це дуже полегшує роботу.

Спеціалісти Інституту мали можливість поспілкуватися з американськими колегами та обмінятися досвідом з патентними повіреними Відомства США.

Головний експерт відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Інституту Юлія Колотілова поділилася враженнями від семінару:
– Цікаво було дізнатися про структуру та організацію роботи у Відомстві США. Ми мали можливість ознайомитися з практикою проведення експертизи заявок на винаходи і корисні моделі в США, порівняти американський досвід такої роботи з нашим. Повинна сказати, що в обох відомствах є своя специфіка організації експертизи. У ході семінару була висвітлена ціла низка важливих для експертів тем, зокрема, обговорювалися підходи до встановлення патентоздатності винаходів, використання пошукових баз тощо. Такі заходи дуже важливі – вони дозволяють фахівцям поглибити професійні знання, відчути «пульс» світової експертизи.

Источник: http://www.sdip.gov.ua
Категория: Новости ИС в Украине | Просмотров: 555 | Теги: Госслужба, Укрпатент |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Календарь новостей
«  Март 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Облако тегов

Рассылка новостей
Рассылки@Mail.ru
Новости интеллектуальной собственности в Украине

Случайные новости
Информационный бюллетень ВОИС (23.01.2008)
Комітет з питань науки і освіти створив Консультативну раду з питань науки і освіти
Москва: МП компенсируют затраты на сертификацию по международным стандартам
НАИРИТ: в библиотеке инновационных проектов более 1000 разработок
Видано 30000-ий патент на корисну модель
Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми інтелектуальної власності”
Необходим долгосрочный прогноз научно-технологического развития России

Статистика
PR-CY.ru Web Optimizator
Сегодня на сайте были:

Онлайн всего: 22
Гостей: 22
Пользователей: 0

Copyright dp-patent © 2024Сайт управляется системой uCoz
Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com