DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
Державне агентство України з інвестицій та інновацій (далі — Держінвестицій) оприлюднило проект Державної цільової економічної програми модернізації ринків капіталу в Україні (далі — проект Програми).
"Зволікання із модернізацією ринків капіталу України не дозволяє суттєво поліпшити фінансування реального сектору національної економіки, може знівелювати їх роль і місце в ринковій економіці, — вважає Голова Держінвестицій Віктор Івченко. — Нині реальною є загроза поглинання ринків капіталу України більш структурованими і капіталізованими ринками інших країн".
Починаючи з 1995 року на ринках капіталу, які є важливою складовою фінансового сектору України, накопичилися численні проблеми. Серед них і нерозвиненість сектору інституційного інвестування, і відсутність належної концентрації торгівлі цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на біржовому ринку, а також недостатність сформованої обліково-розрахункової інфраструктури ринків капіталу, низькі стандарти й
... Читать дальше »
Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" з 15 по 18 січня 2008 року в рамках всеукраїнського збору та відпочинку учнівської молоді провів всеукраїнський тиждень науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства.
У зборі взяли участь близько 80 посланців з різних областей України.
Метою і завданнями тижня були:
організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва; виявлення талановитих і обдарованих учнів; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистості; знайомство з результатами науково-практичної та експериментальної діяльності учнівської молоді; сприяння активізації роботи учнівських творчих об'єднань; залучення учнівської молоді до винахідництва та раціоналізаторства. Відповідно до програми тижня проведено конкурс-захист науково-дослідних, винахідницьких та раціоналізат
... Читать дальше »
Восточноукраинский бизнес-инкубатор» получил лицензию общественной организации На базе Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля официально зарегистрирована общественная организация «Восточноукраинский бизнес-инкубатор». В прошлом году Далевский университет подписал договор о творческом сотрудничестве с Луганским городским советом, городским молодежным советом и частными предпринимателями. Об этом сообщает пресс-центр ВНУ имени Даля.
«Восточноукраинский бизнес-инкубатор» занимается развитием предпринимательства среди молодежи, адаптирует ее продукцию для рынка бизнеса. Он уделяет много внимания расширению возможностей применения научных разработок, внедрению инновационных изобретений, взаимодействия предпринимателей с органами государственной власти, местного самоуправления и т. д.
«Мы ищем новые идеи, новые проекты, - рассказал председатель правления общественной организации Андрей Смородин. – Мы никого не контролируем. Все члены нашей орг
... Читать дальше »
Київською міліцією нанесено черговий удар по піратському бізнесу. Правоохоронцями виявлено та знешкоджено масштабний оптовий склад контрафактних DVD, розташований у приватному будинку в селищі Софіївська Борщагівка, повідомив "Хрещатику" ДЗГ ГУМУС України в м.Києві.
Власник будинку переховав у себе вдома великі партії піратськихпіратських відеозаписів на DVD. Саморобні збірки новітніх кінохітів регулярно розходилися звідси торговими точками Києва, і навіть інших регіонів України. Вочевидь, з такою "територією покриття" справа була доволі прибутковою. Аж поки джерело розповсюдження піратки не було відстежено працівниками столичного відділу по боротьбі з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності та комп'ютерних технологій. І тоді в гості до підпільного відеокомерсанта нагодилися особи в цивільному — з обшуком. Результатом уважного огляду будинку стало понад 35 тисяч контрафактних примірників аудіовізуальних творів формату DVD, а також близько 30 тисяч обкладинок для них
... Читать дальше »
Станом на 1 січня 2008 року всього з 1992 року зареєстровано 217053 охоронних документа на об'єкти промислової власності (ОПВ). Серед них: 86185 патентів на винаходи з урахуванням перереєстрованих авторських свідоцтв та 20-річних після коротких; 29041патент на корисні моделі; 15593 патенти на промислові зразки; 86220 свідоцтв на знаки для товарів і послуг з урахуванням розділених реєстрацій; 9 свідоцтв на топографії ІМС; 3 реєстрації кваліфікованого зазначення походження товару; 2 свідоцтва на право на використання зареєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів.
У грудні 2007 року до Держдепартаменту інтелектуальної власності надійшло 4872 заявки на об’єкти промислової власності (ОПВ). Серед них: 646 заявок на винаходи, 1004 заявок на корисні моделі, 2327 заявок на знаки для товарів і послуг за національною процедурою, в тому числі 317 - від іноземних заявників. За Мадридською угодою надійшло 677 заявок. Загальна кількість охоронних документів на ОПВ, зареєстрованих у грудні 2007 року, становить 2286.
У грудні 2007 року до Держдепартаменту інтелектуальної власності надійшло 428 заявок на реєстрацію авторського права на твір і 19 заявок на реєстрацію договорів, які стосуються права автора на твір. Здійснено 430 реєстрацій авторського права на твір та прийнято 37 рішень про реєстрацію договорів, які стосуються права автора на твір.
Протягом грудня 2007 року відбувалася активна робота з реалізації завдань, спрямованих на проведення державної політики у сфері використання прав на об`єкти промислової власності (ОПВ), що мають правову охорону в Україні.
Готується до друку черговий номер журналу "Інтелектуальна власність". На сторінках грудневого випуску можна ознайомитися зі статтями, в яких розглядаються питання реєстрації прав на так звані "нетрадиційні торговельні марки", особливості медіації як технології регулювання конфлікту при вирішенні спірних питань, пов’язаних з охороною інтелектуальної власності, досвід використання медіації в розвинених країнах світу, а також інші матеріали. У рубриці "Актуально" читайте матеріал, присвячений дев'ятій річниці журналу.
Вийшли друком 19 та 20 номери офіційного бюлетеня "Промислова власність" за 2007 рік у комплекті з описами. У номерах представлено патенти на винаходи і корисні моделі, інші об'єкти промислової власності.