DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
16 вересня 2009 року в рамках проведення науково-практичної конференції "Проблеми розвитку винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Україні" відбулося урочисте засідання, присвячене Дню винахідника і раціоналізатора. Організаторами заходу виступили Державний департамент інтелектуальної власності, ДП "Український інститут інтелектуальної власності" та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут".
Простора актова зала Київського політехнічного інституту була заповнена вщерть. Учасниками свята, а це понад триста чоловік, стали відомі винахідники з усіх регіонів України, науковці, державні діячі, представники освітянської галузі, фахівці сфери інтелектуальної власності, студенти та інші. Захід розпочався під звуки гімну України.
Ежегодно, в третью субботу сентября, в Украине отмечают День изобретателя и рационализатора в соответствии с Указом президента № 443/94 от 16 августа 1994 года.
Изобретательскую и рационализаторскую деятельность в Украине регулирует Украинский институт промышленной собственности — Укрпатент (UkrPat). На сегодня Укрпатентом было зарегистрировано около миллиона патентов на изобретения, а также около десяти тысяч патентов на полезные модели.... Читать дальше »
З 17 по 19 вересня 2009 року голова Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій перебуває з робочим візитом у штаб-квартирі Європейського патентного відомства (ЄПВ) у м. Мюнхен, Федеративна Республіка Німеччина.
Метою візиту стала зустріч Миколи Паладія з керівництвом цієї організації та обговорення результатів, досягнутих під час реалізації Програми співробітництва між ЄПВ та Держдепартаментом, а також визначення пріоритетних напрямів двосторонньої співпраці на 2010 рік.
Під час візиту відбувається обговорення перспектив розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні та зміцнення двосторонньої співпраці між ЄПВ та Держдепартаментом, зокрема в таких сферах: - підвищення кваліфікації вітчизняних експертів; - проведення спільних навчальн
... Читать дальше »
Представители организации коллективного управления авторскими правами проверяют заведения, которые нелегально проигрывают популярные песни и на этом зарабатывают деньги, тем самым нарушая авторские права. Об этом сообщает ТРК «ЮНИОН», информирует Донецк.proUA.
Многие из нарушителей в ближайшее время пообещали оформить все надлежащие документы. Но как показывает практика, обещания так и остаются только словами.
"Но за эти 16 лет у нас так и не научились соблюдать права на интеллектуальную собственность",- говорят в Ассоциации по защите авторских прав.
Использование чужих песен в кафе или магазинах без специальных разрешений, в Европе сравнивают с угоном чужого автомобиля. Но в Украине некоторые даже не знают о том, что необходимо платить за такого рода услуги.
В Держдепартаменті інтелектуальної власності вручено Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №30000 Олександру Козаченку, автору навчально-практичного посібника "Кримінальний процес України".
Бути автором в Україні престижно! Свідченням цього є Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 30000, яке вчора в стінах Держдепартаменту вручено Олександру Козаченку, автору навчально-практичного посібника "Кримінальний процес України". – Це моє перше свідоцтво про авторське право на посібник, і одразу така приємна несподіванка: свідоцтво №30000 – у мене. Він зазначив, що вдячний фахівцям відділу підготовки реєстрації авторського права Держдепартаменту: „Зараз отримати свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір не є проблемою. Я подав усі необхідні документи, отримав консультацію.
... Читать дальше »
На ключовій ролі науки та інновацій у подоланні світової економічної кризи наголосив Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, професор Володимир Полохало.
Про це йшлося на прес-конференції "Роль науки та інновацій у подоланні світової економічної кризи", в якій також взяли участь міністр економіки України, академік НАН України Богдан Данилишин, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, академік НАН України Валерій Геєць, директор Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України, академік НАН України Юрій Пахомов. ... Читать дальше »
Вітаю творчу спільноту винахідників, раціоналізаторів, науковців та митців України з нашим спільним святом – з Днем винахідника і раціоналізатора!
Вас, людей різних професій та спеціальностей, об’єднує рідкісний дар творчості, відчуття нового, уміння розширити межі звичного, вийти за рамки стереотипів.... Читать дальше »
Протягом серпня 2009 року відбувалась активна робота по реалізації завдань, спрямованих на проведення державної політики у сфері використання прав на об`єкти промислової власності (далі - ОПВ), що мають правову охорону в Україні.
За вказаний період до Держдепартаменту надійшло 168 комплектів документів для внесення до відповідних державних реєстрів відомостей про передачу права власності на об’єкти промислової власн
... Читать дальше »
11 вересня 2009 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте вручення дипломів про освіту випускникам Державного інституту інтелектуальної власності.
На святі були присутні заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха, ректор Державного інституту інтелектуальної власності Володимир Пархоменко, директор Департаменту науково-технічного розвитку МОН України Віктор Свіженко, завідуючий сектором трансферу технологій Управління інвестиційної та інноваційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, судовий експерт з питань інтелектуальної власності Олександр Пічкур, голова Державної екзаменаційної комісії, перший заступник директора ДП "Український інститут промислової власності" Лев Глухівський.
Засідання відкрив Володимир Пархоменко. Він привітав учасникі
... Читать дальше »
16 вересня 2009 року в м. Київ у рамках проведення науково-практичної конференції "Проблеми розвитку винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Україні" відбудеться урочисте засідання, присвячене Дню винахідника і раціоналізатора.
Організаторами заходу виступили Державний департамент інтелектуальної власності, ДП "Український інститут інтелектуальної власності" та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут".
Під час засідання відбудеться ознайомлення учасників заходу з виставкою розробок Наукового парку "Київська політехніка" та експозиціями Державного політехнічного музею України, нагородження винахідників золотими медалями Всесвітньої організації інтелектуальної власності та грамотами Державного департаменту інтелектуальної власності.