DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
9 червня 2009 року розпочав роботу міжнародний семінар "Управління інтелектуальною власністю у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах, управління інноваціями на ранніх стадіях у країнах із перехідною економікою".
Проведення семінару ініційовано спільно Міністерством освіти і науки України та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ). У заході беруть участь представники ВОІВ, Європейського патентного відомства, Євразійської патентної організації та фахівці із Центральної та Східної Європи.
Заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха
... Читать дальше »
Сьогодні розпочав роботу міжнародний семінар "Управління інтелектуальною власністю у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах, управління інноваціями на ранніх стадіях у країнах із перехідною економікою".
Проведення семінару ініційовано спільно Міністерством освіти і науки України та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ). У заході беруть участь представники ВОІВ, Європейського патентного відомства, Євразійської патентної організації та фахівці із Центральної та Східної Європи.
Заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха привітав усіх учасників міжнародого семінару і підкреслив особливу важливість таких представницьких зустрічей, під час яких можна обмінятися досягненнями, обговорити проблеми у сфері інтелектуа
... Читать дальше »
Протягом травня 2009 року відбувалась активна робота по реалізації завдань, спрямованих на проведення державної політики у сфері використання прав на об`єкти промислової власності (далі - ОПВ), що мають правову охорону в Україні.
За вказаний період до Держдепартаменту надійшло 186 комплектів документів для внесення до відповідних державних реєстрів відомостей про передачу права власності на об’єкти промислової власності та про видачу ліцензій на їх використання.
До відповідних державних реєстрів внесено відомості про 171 передачу прав на ОПВ, з них: 150 - про передачу права власності на ОПВ, 15 - про видачу ліцензій на використання ОПВ, 6 - про "відкриті" ліцензії. Зазначені відомості опубліковано в офіційних бюлетенях "Промислова власність" №№ 9 та 10 за 2009 р
... Читать дальше »
4 червня 2009 року у Запоріжжі в.о. директора Дніпровського регіонального центру інноваційного розвитку (далі – РЦІР) Віктор Біляков взяв участь у робочій нараді, присвяченій участі органів місцевого самоврядування і комунальних структур міста в реалізації «Програми інноваційного розвитку Запорізької області на 2008–2012 роки» (далі – Програма).
У своєму виступі Віктор Біляков, зокрема, розповів про завдання Програми та визначив шляхи її реалізації, а також презентував організаційну структуру створюваного у Запорізькій області національного інноваційного кластеру «Нові машини». За його словами, цей кластер матиме кілька структурних підрозділів. У Запоріжжі буде створено два тематичних кластери – «Моторобудування і авіабудування», а також «Автомобілебудування», а в Мелітополі буде розта
... Читать дальше »
Уровень пиратства программного обеспечения (ПО) на персональных компьютерах (ПК) в Украине в 2008 году вырос на 1 процентный пункт (до 84%) по сравнению с 2007 годом.
При этом в половине из 110 охваченных исследованием стран мира уровень пиратства снизился, и только в 15% – вырос. Потери отрасли от компьютерного пиратства в Украине в 2008 году выросли до 534 млн. долл. США.
Данные цифры показывают результаты шестого ежегодного международного исследования компьютерного пиратства, обнародованные сегодня Ассоциацией производителей программного обеспечения (Business Software Alliance, BSA) – международным объединением, представляющим интересы глобальной индустрии ПО. Исследование было проведено в 110 странах компанией IDC, ведущей международной компанией в области исследований и прогнозирования для отрасли информационных технологий (ИТ). ... Читать дальше »
Такою була тема "круглого столу" (котрий відбувся у приміщенні Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" 3 червня 2009 року), на якому обговорювався законопроект №4397 від 21.04.2009 "Про внесення змін до Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні".
За словами заступника Міністра Кабінету Міністрів України, директора Координаційного бюро з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 Іллі Шевляка документ є системним, у ньому чітко визначені функції та завдання усіх структур, відповідальних за підготовку до чемпіонату Європи 2012.
Учасники зустрічі висловилися про важливість нових положень законопроекту. Що стосується прав інтелектуальної власності УЄФА, то у законопроекті про них йдеться у статті 1
... Читать дальше »
Асоціація Business Software Alliance (BSA) разом із компанією "Майкрософт Україна" провела зустріч з представниками преси, присвячену обговоренню результатів шостого щорічного міжнародного дослідження комп'ютерного піратства, проведеного компанією IDC, та шляхам подолання проблеми нелегального використання програмного забезпечення в Україні.
З цієї нагоди юридичний представник BSA в Україні Владислав Шаповал ще раз розповів присутнім журналістам про оприлюднені 14 травня 2009 року результати зазначених досліджень і підкреслив, що рівень піратства програмного забез
... Читать дальше »
Нещодавно президентом Національної телекомпанії України Василем Ілащуком був підписаний наказ про використання ліцензійних музичних творів для програм власного виробництва.
Метою наказу є забезпечення вимог законодавства щодо авторських та суміжних прав та приведення роботи НТКУ у відповідність з європейськими стандартами, та з метою захисту телекомпанії від судових позовів і для створення високорейтенгових аудіовізуальних творів.
Віце-президент Національної телекомпанії України Андрій Чернюк розповів прес-службі Першого Національного про основні принципи роботи НТКУ стосовно використання ліцензійних музичних творів у створенні власного телевізійного продукту.
— Пане Андрію, чому Національна телекомпанія України вирішила зробити цей перший важливий крок і підписати наказ про використання
... Читать дальше »
«Многие украинцы просто не знают, что необходимо платить за программное обеспечение, — тут мы имеем дело скорее с недостаточной информированностью, чем с преступными намерениями», — говорит Георг Херрнлебен, директор Business Software Alliance в Центральной и Восточной Европе (BSA — Ассоциация производителей программного обеспечения). По его словам, в Украине нелицензионными являются 84% используемых программ. Среди европейских стран хуже обстоят дела только в Молдове и закавказских республиках бывшего СССР.
29 травня 2009 року в УНІАН відбулася прес-конференція на тему "Розвиток колективного управління авторським та суміжними правами в Україні – важливий крок до громадянського суспільства" за участю представників організацій колективного управління: директора об’єднання підприємств "Українська Ліга Музичних прав" Олексія Гуменчука; виконавчого директора об’єднання підприємств "Український музичний альянс" Павла Калениченка; голови агентства Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських прав" Юрія Гандзюка; заступника директора ДП "Українське агентство з авторських та суміжних прав" Олега Левченка; ... Читать дальше »