DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
На початку квітня відбулася прес-конференція "Комп’ютерне піратство в Україні: підсумки спільних зусиль держави й бізнесу".
Прес-конференцію організовано Асоціацією Business Software Alliance (BSA) та присвячено річниці роботи BSA в Україні.
У прес-конференції взяли участь заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Валентин Чеботарьов, керівник підрозділу боротьби зі злочинами у сфері інтелектуальної власності ДДСБЕЗ МВС Євген Рудик, директор BSA по Центральній і Східній Європі Георг Херрнлебен, голова Комітету BSA в Україні Даніїл Ключніков, юридичний представник BSA в Україні Владислав Шаповал.
У своєму виступі Валентин Чеботарьов дав визначення піратам, як "злочинцям, тим хто краде" і погодився з думкою інших виступаючих щодо необхідності активізації спільних зусиль п
... Читать дальше »
Протягом І кварталу 2009 року до Держдепартаменту надійшло 9262 заявки на об'єкти промислової власності. З них: всього на винаходи - 1144, всього на корисні моделі - 1913, на промислові зразки - 398, всього на знаки для товарів і послуг – 5807.
Ці слова прозвучали під час виступу голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Миколи Паладія 9 квітня 2009 року в Києві на Форумі інновацій, присвяченому питанням інноваційної активності в різних сферах державного та суспільного життя і захисту прав інтелектуальної власності в Україні. З трибуни Форуму голова ДДІВ зазначив, що «мабуть, ми не ті цілі ставимо і не туди рухаємось, якщо вже стільки років ніякої загальнодержавної картини щодо формування конкурентоспроможної економіки України у нас не має. Інтелектуальний потенціал в Україні є. Необхідно вже зараз говорити про національну ідею для того, щоб Україна склалась як світовий гравець через 10 років. Сьогодні в нас є спільна мета — побудова конкурентоспроможної української економіки; у нас є потужний інтелектуальний потенціал, за допомогою якого ми з
... Читать дальше »
У перших числах квітня Асоціація Business Software Alliance (BSA) провела прес-конференцію «Комп’ютерне піратство в Україні: підсумки спільних зусиль держави й бізнесу», присвячену річниці роботи Асоціації Business Software Alliance (BSA) в Україні. У прес-конференції взяли участь: заступник голови ДДІВ Валентин Чеботарьов, керівник підрозділу боротьби зі злочинами у сфері інтелектуальної власності ДДСБЕЗ МВС Євген Рудик, директор BSA по Центральній і Східній Європі Георг Херрнлебен, голова Комітету BSA в Україні Даніїл Ключніков, юридичний представник BSA в Україні Владислав Шаповал.
Георг Херрнлебен подякував представникам державних органів, присутнім на заході за підтримку державою зусиль BSA щодо подолання проблеми піратства на ринку програмного забезпечення в Україні і відзначив, що незважаючи на д
... Читать дальше »
Компанія «Майкрософт Україна» наприкінці березня цього року оголосила про призначення Ніколи Мірчіча керівником департаменту із захисту прав інтелектуальної власності.
Згідно з офіційним прес-релізом на цій посаді Нікола Мірчіч формуватиме стратегію компанії щодо захисту прав інтелектуальної власності та сприятиме її реалізації. За словами Н. Мірчіча: «Легалізація програмного забезпечення — це крок до цивілізації. Не варто витрачати час на дискутування про необхідність бути цивілізованим. Краще витратити цей час на те, щоб дійсно стати цивілізованими і отримати від цього переваги. Тому я вважаю своїм завданням в Україні інформувати користувачів програмного забезпечення про ризики, на які вони наражають себе і свій бізнес, користуючись неліцензійним продуктом».
Протягом березня 2009 рокунадійшло 403 заявки на реєстрацію авторського права, 16 заявок на реєстрацію договорів. Здійснено 353 реєстрації авторського права на твір і прийнято 20 рішень про реєстрацію договорів, які стосуються права автора на твір.
9 квітня 2009 року в Києві компанія "Майкрософт Україна" і діловий тижневик "Експерт Україна" провели Форум інновацій, присвячений питанням інноваційної активності в різних сферах державного та суспільного життя і захисту прав інтелектуальної власності в Україні.
Учасники форуму обговорили значення інновацій для розвитку конкурентоспроможної економіки країни та розглянули спільні дії стимулювання розвитку економіки знань у державі.
У заході взяв участь голова Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій. Він наголосив, що сучасна світова економіка характеризується суттєвими змінами у визначенні напрямів економічного прогресу. "Основні акценти сьогодні переміщуються на прискорений інноваційний розвиток, перехід до стратегії економіки, що базується на знаннях та інтелекті. В її основі
... Читать дальше »
«Ассоциация производителей программного обеспечения Business Software Alliance (BSA) обеспокоена стабильно высоким уровнем пиратства в Украине», – заявил директор BSA по Центральной и Восточной Европе, Ближнему Востоку и Африке Георг Херрнлебен (Georg Herrnleben) на пресс-конференции «Компьютерное пиратство в Украине: итоги совместных усилий государства и бизнеса», приуроченной к годовщине работы BSA в Украине. По его мнению, уровень пиратства в 83% свидетельствует о том, что Украине необходимо усилить сотрудничество государства и бизнеса в области борьбы с нелегальным использованием программного обеспечения. Господин Херрнлебен подчеркнул, что ситуация в Украине выглядит особенно тревожной на фоне тенденций среди её соседей – России и Польши. Так, уровень пиратства в Российской Федерации за последние три года снизился с 87% до 73%. В течение этих же трех
... Читать дальше »
Протягом березня 2009 рокудо Держдепартаменту надійшло 3789 заявок на об'єкти промислової власності (ОПВ). З них: всього на винаходи - 448, всього на корисні моделі - 839, на промислові зразки - 180, всього на знаки для товарів і послуг – 2222.