DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
30 березня у конференц-залі Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55, 1-й поверх) відбудеться круглий стіл „Криза в медіа: як захистити своє авторське право?”. Учасники: юристи, активісти профспілки, фахівці Держдепартаменту інтелектуальної власності,зацікавлені журналісти, медіа-експерти, представники громадських організацій.
ПРОГРАМА Вітальне слово: Штефан Хробот, керівник Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, Юрій Луканов, голова Київської незалежної медіа-профспілки Сесія І. Авторське право і суміжні права в роботі журналіста. Тематичні питання: - Авторське право і суміжні права в роботі журналіста. - Строк дії авторського права. - А
... Читать дальше »
Законопроект визначає правові засади створення, здійснення діяльності та припинення діяльності організацій колективного управління правами на твори, виконання, фонограми, відеограми в Україні і спрямований на здійснення та захист прав творців, інших осіб, яким належать майнові права інтелектуальної власності — установників управління і вигодонабувачів у сфері авторського права і суміжних прав.
Законопроект складається з чотирьох розділів: "Загальні положення", "Колективне
... Читать дальше »
BSA рекомендует украинским компаниям следовать рекомендациям государства - это даст возможность избежать судебных санкций и репутационных потерь Киев, 26 марта 2009 года - Ассоциация производителей программного обеспечения Business Software Alliance (BSA)приветствует инициативу Государственного департамента интеллектуальной собственности, направленную на повышение осведомленности украинских предприятий в вопросах правомерности использования программного обеспеч
... Читать дальше »
Про це йшлося у доповіді Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій (далі – Держінвестицій) Віктора Івченка «Основи стратегії розвитку інноваційної системи України» на ювілейній міжнародній науковій конференції «Розвиток продуктивних сил України: від В.І. Вернадського до сьогодення», що відбулася 20 березня 2009 року у Києві.
Світова фінансова криза, зазначив Віктор Івченко, поставила перед Україною нагальне завдання підвищення конкурентоспроможності національної економіки як основного чинника забезпечення належного рівня життя громадян та національної безпеки країни.
Аналіз економічного розвитку країн – лідерів світових рейтингів конкурентоспроможності свідчить, що прискореного зростання Україна може досягти виключно шляхом переходу національної економіки на інноваційну модель розвитку та формування в країні якісно іншого інвестиційного середовища.
Непослідовність проведення науково-технічної та інноваційної політики, які мали місце за роки нез
... Читать дальше »
У Державному реєстрі патентів України на корисні моделі зареєстровано 40-тисячний патент на корисну модель "Неохолоджуваний фотовольтаїчний фотоприймальний пристрій інфрачервоного випромінювання".
Запропонований приймач ІЧ (інфрачервоного) випромінювання відноситься до неохолоджуваних фотоприймальних пристроїв (ФПП) на основі CdxHg1-хTe і може бути використаний на підприємствах оптоелектронного приладобудування при конструюванні тепловізійних приймачів для обробки сигналу в інфрачервоній частині спектру.
Відомості про нього опубліковано в Офіційному бюлетені "Промислова власність" № 6, 2009. Заявник – Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України.
Ці Рекомендації спрямовані на впорядкування процесу використання комп'ютерних програм і комп'ютерної техніки з попередньо встановленими комп'ютерними програмами суб'єктами господарювання України з метою створення ними системи внутрішнього контролю за використанням комп'ютерних програм, дотримання вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності. Рекомендації можуть бути використані для розробки і затвердження керівником суб’єкта господарювання внутрішнього документу, обов’язкового для виконання працівниками – Правил використання комп’ютерних програм (далі - Правила).
1. Загальні положення 1.1. У цих Рекомендаціях терміни вживаються у такому значенні:
договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності на комп'ютерну програму - договір, у якому одна сторона (особа, що має виключні майнові права) передає другій стороні частково або в повному складі ці права відповідно до закону та на визначених договором умовах;
18 марта состоялось заседание Конкурсной комиссии Всеукраинского конкурса изобретательской деятельности, на котором были подведены итоги работы и названы победители 2008 года.
Конкурс «Изобретение–2008» начался 1 августа 2008 года во всех регионах Украины и был открыт для всех изобретателей, предприятий, учреждений, организаций, исследовательских групп независимо от их ведомственной подчиненности, форм собственности и местонахождения. Цель Конкурса — популяризация изобретательской деятельности среди широких слоев научно-технической общественности Украины, поощрение производственников к внедрению результатов интеллектуальной работы в производство, а также выявление наиболее талантливых и перспективных разработок, привлечение к ним внимания отечественных и иностранных инвесторов и предпринимателей. Функции Оргкомитета Конкурса, как всегда, выполнял Украинский центр инноватики и патентно-информационных услуг (УкрЦИПИУ).
Оргкомитет провел интенсивную информационно-рекламную
... Читать дальше »
17 березня 2009 року відбулася робоча нарада щодо формування національного інноваційного кластеру «Нові продукти харчування», ініційована та організована Державним агентством України з інвестицій та інновацій (далі – Держінвестицій).
Учасники наради обговорили та визнали доцільним формування інноваційного кластеру «Нові продукти харчування» (далі – кластер). Діяльність кластера буде спрямована на реалізацію стратегічного пріоритетного напряму інноваційної діяльності «Високотехнологічний розвиток сільського господарства і переробної промисловості», визначеного Законом України «Про пріоритетні напрямки і
... Читать дальше »
Исследование инновационных процессов, правовые аспекты и охрана объектов интеллектуальной собственности, коллективное управление имущественными правами объектов авторского и смежного права, соблюдение положения ТРИПС и многие другие темы были представлены в минувший четверг в ПГТУ в научных докладах студентов из восемнадцати вузов Украины. Один из крупнейших вузов юго-востока Украины снова стал первым. На базе кафедры интеллектуальной собственности и права Приазовского государственного технического университета 19 марта впервые состоялся Всеукраинский конкурс студенческих научных работ. Более тридцати начинающих ученых представили на суд компетентной комиссии свои доклады.
- На сегодняшний день экономика переживает сложные времена, - отметил в своем обращении к участникам конкурса председатель Донецк
... Читать дальше »
Про це повідомив Микола Паладій під час прес-конференції "Правова охорона інтелектуальної власності УЄФА під час підготовки і проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році в Україні" в УНІАН 19 березня 2009 року.
У ній взяли участь голова Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій та керуючий партнер юридичної фірми "Magisters" Олег Рябоконь.
У своєму виступі Микола Паладій повідомив про діяльність Держдепартаменту у напрямі виконання зобов’язань України щодо правової охорони та захисту інтелектуальної власності УЄФА. До першочергових завдань він відніс підготовку Тимчасових правил виконання процедурних вимог УЄФА під час проведення експертизи заявок на торговельні марки та промислові зразки. Відповідно до них експертиза заявок, поданих від імені УЄФА та її комерційних парт
... Читать дальше »