DP-PATENT
предлагает квалифицированную помощь в области правовой охраны объектов
интеллектуальной собственности, включая изобретения, полезные модели,
промышленные образцы, торговые марки, наименования мест происхождения товаров,
программы для ЭВМ, базы данных, а также в вопросах авторского права. Быстро, качественно.
в Днепре. Контакты: тел: +38 (066) 184-32-07, dppatent@gmail.com
27-28 листопада 2008 року в м.Кишинів (Республіка Молдова) проходить VII Міжнародна науково-практична конференція “Інновації в підтримку малих і середніх підприємств”.
Участь у роботі конференції представників вітчизняної сфери інтелектуальної власності дозволить надати інформацію про заходи на підтримку інноваційного підприємництва та створення цивілізованого ринку об’єктів права інтелектуальної власності, які реалізуються в Україні. Учасники також зможуть ознайомитися з досвідом розвинених країн світу зі стимулювання інноваційної діяльності малих і середніх підприємств та діяльністю національних патентних відомств з підтримки малого інноваційного підприємництва.
З 24 по 28 листопада 2008 року в м.Женева (Швейцарія) працює 20-та сесія Робочої групи Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) з перегляду МПК.
Реформована МПК, яка набула чинності з 1січня 2006 року, згідно з її концепцією потребує постійного перегляду та вдосконалення. Оскільки МПК є важливим інструментом при проведенні експертизи заявок на винаходи та патентно-пошукових робіт, відомості щодо перегляду та змін, які планується внести до МПК, дуже важливі для їх оперативного застосування в практичній роботі. Участь представників вітчизняної сфери інтелектуальної власності у заході надасть можливість обговорити та знайти шляхи вирішення проблем, що виникли у зв'язку з запровадженням реформи МПК. Також учасники матимуть змогу отримати відомості про хід реформи та запровадження реформованої МПК в інших відомствах, це сприятиме ширшому співробітництву державної системи правової охорони інтелектуальної власності України та ВОІВ.
25 листопада 2008 року відбулося засідання науково-технічної ради Укрпатенту. На ньому розглянуто питання виконання плану заходів за 2008 рік та пропозиції до плану на 2009 рік тощо.
Порядок денний: Про виконання плану заходів Державного департаменту інтелектуальної власності в частині, що належить Державному підприємству “Український інститут промислової власності” за 2008 рік та підготовку пропозицій до плану на 2009 рік. Доповідач: перший заступник директора Глухівський Л.Й. Про розробку “Концепції розвитку автоматизації та впровадження інформаційних технологій в Державному підприємстві “Український інститут промислової власності” у 2008-2012 роках. Доповідач: заступник директора Іваненко П.І. Про плановий кошторис видатків Державного підприємства “Український інститут промислової власності” на 2009 рік. Доповідач: начальник відділу аналізу та планово-економічного обґрунтування Чабанець Т.М. Про удосконалення структури Державного підприємства “Україн
... Читать дальше »
З 24 по 28 листопада у м. Женева, Швейцарія, проходить шосте засідання Робочої групи з правового розвитку Мадридської системи міжнародної реєстрації торговельних марок.
В рамках виконання своїх зобов'язань Україна як держава-член Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків (Мадридська угода) та Протоколу до цієї угоди (Протокол) має брати участь в процесі правового розвитку Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків. Участь у засіданні Спеціальної робочої групи надасть можливість Україні як члену двох угод одночасно (Мадридської угоди і Протоколу) врахувати державні інтереси під час підготовки рекомендацій для розгляду Асамблеєю Мадридського Союзу, зокрема при перегляді ст. 9sехіеs. Протоколу, а також вносити можливі правки у Спільні Правила до Мадридської угоди та Протоколу з метою удосконалення та спрощення Мадридської системи, кінцева мета якої - управління єдиним договором і забезпечення рівності між всіма договірними сторонами Протоколу.
Розміщено проект Закону України “Про охорону прав на комерційну таємницю”, повідомлення про оприлюднення та аналіз регуляторного впливу Проекту. Зауваження і пропозиції приймаються до 28 грудня 2008 року.
Днями Держдепартамент інтелектуальної власності отримав сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
На виконання заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року № 614 „Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади” з метою підвищення результативності та ефективності діяльності у Держдепартаменті інтелектуальної власності, що є урядовим органом державного управління, який діє у складі Міністерства освіти і науки України та йому підпорядковується, розроблено та запроваджено систему управління якістю відповідно до вимог національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001 "Системи управління якістю. Вимоги".
У рамках процесу побудови системи управління якістю створено Координаційну раду з якості Держдепартаменту, розроблено та затверджено комплект документів, необхідних для функціонування системи управління якістю, проведено внутрішні та зовнішні передсер
... Читать дальше »
Лидеры рынка программного обеспечения - компании ABBYY, Adobe, Corel, "Доктор Веб", "Лаборатория Касперского", "ПРОМТ" - подписали договоры о легализации ПО, используемого органами исполнительной власти краины. Несоблюдение прав интеллектуальной собственности, один из самых высоких в Европе уровень пиратства (более 80%) портят репутацию страны.
Компании обращают внимание на то, что в числе крупнейших пользователей контрафактного ПО до последнего времени оставались государственные организации и органы власти. Проведенный аудит показал, что наравне с лицензионным ПО "Доктор Веб" государственные структуры Украины до сих пор использовали около 15 тысяч пиратских копий продуктов компании. Речь идет о прямом нарушении закона со стороны государственной власти. Сейчас проводится инвентаризация программного обеспечения, используемого госструктурами, налажен диалог с органами госвласти.
11 – 13 ноября 2008 года в гор. Москве, Российская Федерация, состоялось двадцатое (пятнадцатое очередное) заседание Административного совета Евразийской патентной организации (ЕАПО).
В работе заседания, проходившего в Евразийском патентном ведомстве, приняли участие представители восьми государств-участников Евразийской патентной конвенции – полномочные представители Азербайджанской Республики, Республики Армения, Республики Беларусь, Кыргызской Республики, Республики Молдова, Российской Федерации, Республики Таджикистан, Туркменистана, а также члены делегаций. В заседании АС ЕАПО в качестве наблюдателей приняли участие представители Всемирной организации интеллектуальной собственности (ВОИС), Европейского патентного ведомства (ЕПВ), Африканской региональной организации по интеллектуальной собственности (АРИПО) и Африканской организации интеллектуальной собственности (ОАПИ).
Председатель АС ЕАПО Азизян А.Ф. представил участникам заседания вновь назначенного полномочного
... Читать дальше »